Skip to content

Szkolenia i usługi Agile dla Biznesu

Rewelacyjnie oceniane szkolenia Agile
5.83 na 6 gwiazdek (743 opinii przez 6 lat)


Dlaczego warto?

 • Trenerzy

  Wszyscy trenerzy Agile Force na co dzień pełnią funkcje Product Ownerów, Scrum Masterów lub prowadzą projekty scrumowe, więc warsztaty przez nich prowadzone są oparte wyłącznie na praktyce i doświadczeniu w projektach małych i bardzo dużych.
 • Doświadczenie

  Przez lata zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów i doświadczeniami z nich dzielimy się z uczestnikami naszych szkoleń, czego wyrazem jest również zaufanie Google, który zaprosił naszych trenerów jako mentorów do międzynarodowych programów startupowych.
 • Praktycy

  Jesteśmy praktykami. Częściej niż na sali szkoleniowej spotkasz nas biorących udział w projektach. Uczymy tego, co sami wypróbowaliśmy, a wykłady przez nas prowadzone to nie teoretyczne formułki, ale opowiadanie o praktycznych aspektach metodyk zwinnych.
 • Wsparcie poszkoleniowe

  Szkolenia to dopiero początek drogi do zwinności. Pracujemy z zespołami projektowymi i poszczególnymi rolami, aby wesprzeć Was w wypracowaniu i dopasowaniu praktyk Agilowych do Twojej organizacji oraz utrwalić wprowadzoną transformację Agile w firmie.
 • Transformacja Agile

  Wesprzemy Twoją organizację w przeprowadzeniu transformacji Agile, pomożemy zaplanować ten proces i przygotować na zmiany z tym związane; razem możemy uruchomić zwinny projekt pilotażowy, aby sprawdzić jak zmiana wpłynie na Twoją firmę.

Nagroda PMI

Nasze autorskie warsztaty “Scrum Droid”, na których opiera się program szkoleniowy, zostały nagrodzone przez Project Management Institute nagrodą: "PMI Continuing Professional Education Product of the Year Award". Warsztaty te w skuteczny sposób uczą metodyk zwinnych, symulują najczęstsze problemy w projektach, uczą jak sobie z nimi radzić oraz z powodzeniem zmieniają mindset uczestników na agilowy.

Nagroda Project Management Institute

KLIENCI zaufali nam

Testimonial user

Sebastian Wencel

“Podsumowując, szkolenie było rewelacyjne. Spodziewaliśmy się po szkoleniu dużo, ponieważ wybraliśmy je na podstawie rekomendacji współpracowników, ale to co otrzymaliśmy i tak znacznie przekroczyło nasze oczekiwania.”

Testimonial user

Zuzanna Łuczak

“Warsztat został bardzo pozytywnie przyjęty przez uczestników, którzy wskazali praktyczne poznanie metodyki Scrum jako jeden z najbardziej wartościowych elementów szkolenia.”

Testimonial user

Anna Dowhań-Kin

“Zakres szkolenia został indywidualnie dostosowany do potrzeb uczestników oraz specyfiki naszej firmy. Osoby biorące udział w szkoleniu potwierdziły przydatność zdobytej wiedzy oraz sposobów jej praktycznego zastosowania.”


DLA KOGO?

Nasze szkolenia i usługi skierowane są do organizacji, które:
 • planują przeprowadzić transformację Agile,
 • są w trakcie wdrożenia Agile, ale “Agile u nas się nie sprawdza”,
 • szukają sposobu jak dopasować Agile i nowe role do istniejących struktur,
 • chcą wytwarzać produkty w sposób zwinny (czyli dwa razy szybciej i dwa razy taniej),
 • mają kłopoty z zastosowaniem praktyk i narzędzi Agile w codziennej pracy.
Na naszych szkoleniach i warsztatach będziemy pracować nad poprawą efektów działań. Realnym jest, że Twoja organizacja osiągnie korzyści biznesowe z wdrożenia Agile: praca projektowa może być wykonywana szybciej, produkty będą dostarczać większą wartość dla organizacji, a ludziom będzie pracować się lepiej. Dlatego na nasze szkolenia i warsztaty szczególnie zapraszamy:
 • Menedżerów i liderów biznesowych,
 • Project Managerów, sponsorów oraz interesariuszy projektowych,
 • Deweloperów, Architektów, Leaderów Technicznych, Wdrożeniowców, Testerów i Analityków Biznesowych,
 • osoby pracujące w biznesie/klientów wewnętrznych,
 • partnerów HR i osoby pełniące role HR’owe,
 • osoby, które pełnią lub będą pełnić role Scrum Masterów i Product Ownerów.

TRENERZY prowadzący zajęcia

Nasi trenerzy to przede wszystkim praktycy. Częściej niż na sali szkoleniowej spotkasz ich biorących udział w projektach. Dzięki ich umiejętnościom przekazywania wiedzy oraz doświadczeniu w stosowaniu Scruma nauczysz się swobodnie korzystać ze zwinnych narzędzi oraz technik Scrum'owych. Przeszkoliliśmy już około 500 osób oraz nauczyliśmy skutecznie Scrum'a w takich firmach jak Alior Bank, Global Logic, Europejski Fundusz Leasingowy, Santander Bank czy DeLaval.

Trener Agile Force Michał Dusiński

Michał Dusiński

Agile Evangelist

Z zawodu Tata :) pozostały czas od 20 lat spędził w IT. Doświadczony programista i przedsiębiorca, od zawsze zakochany (z wzajemnością) w metodykach Agile, a ostatnio w burzliwym i pełnym wątpliwości związku z Machine Learning i Sztuczną Inteligencją. Często trener, czasem Product Owner, sporo architekt i programista, wieloletni Scrum Master - zawsze Agile Evangelist. Mentor Google. Pasjonat innowacyjnej edukacji. Jak mocno by nie wierzył w technologię, to zawsze bardziej wierzy w ludzi.

Trener Agile Force Tomasz Borowiec

Tomasz Borowiec

Trener Agile \ Programista \ Przedsiębiorca

Projekty IT to jego codzienność od prawie 20 lat. Czasami korzystasz z oprogramowania, które stworzył: rejestrując spółkę przez internet, pobierając zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego, czy też zakładając konto w szwajcarskim banku. Poprzez szkolenia i konsultacje pomaga Zespołom pracować zwinnie. Zafascynowany Kanbanem. Twórca symulacji uczącej Scruma. Współzałożyciel firm technologicznych: Cohesiva, Agile Force oraz Delta Unit. Autor i wydawca kursów on-line.


OPINIE od uczestników

Dzięki ogromnemu doświadczeniu trenerów, ich zapałowi i charyzmie, usystematyzowałem wiedzę na temat Scruma, a przede wszystkim nabrałem mocnego przekonania o jego skuteczności.


Maciej, uczestnik szkolenia

Michale, jeszcze raz dziękuje za szkolenie, które tak dobrze poprowadziłeś, a przede wszystkim za wszystkie przykłady i rady, których nam udzieliłeś.


Jakub, Uczestnik szkolenia

Przed szkoleniem znałem już Scruma wdrażałem go w firmie w różnych projektach organizacji i niestety z różnym skutkiem. Przed szkoleniem miałem zamiar zmienić organizację na inną, po szkoleniu wręcz przeciwnie.


Przemysław, uczestnik szkolenia

Rzetelność oraz profesjonalizm przeprowadzonej usługi w pełni zasługują na udzielenie firmie Agile Force najwyższych rekomendacji.


Paweł, Dyrektor w firmie informatycznej

Bardzo istotnym elementem szkolenia były ćwiczenia warsztatowe, które pozwoliły nam sprawdzić jak działa Zespół Scrumowy, jakie napotyka problemy i jak sobie z nimi radzić, tak by na końcu zrealizować postawiony cel.


Justyna, Uczestnik szkolenia

Dużą wartością było to, że prowadzący na co dzień kieruje dużą firmą informatyczną, zatem na większość pytań odpowiedzią był przykład z praktyki, a nie tylko teoretyczna formułka.


Magda, Uczestnik szkolenia

Szkolenie było okazją do wciągnięcia uczestników do działania, tak aby nie tylko teoretycznie, lecz również praktycznie poznali Scrum’a. Interaktywna metoda szkolenia spowodowała duże zaciekawienie i chłonięcie treści przez uczestników.


Witold, Dyrektor w firmie informatycznej

Dużą wartością szkolenia było dzielenie się doświadczeniem z projektów przez trenerów. Zwłaszcza jeśli chodzi o trudności i sposoby ich pokonania.


Katarzyna, Uczestnik szkolenia

Szkolenie polecam wszystkim, którzy chcą być skuteczni w pracy zespołowej.


Ewa, Uczestnik szkolenia

Zdecydowanie polecam ten warsztat wszystkim, którzy chcą skutecznie wdrożyć Scrum’a w swojej organizacji.


Patrycja, Uczestnik szkolenia

Agile Force przeprowadziło szkolenie dla top managementu, z udziałem dwóch członków Zarządu oraz dyrektorów kluczowych departamentów. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli bardzo zadowoleni.


Mariusz, Dyrektor w instytucji finansowej


KONTAKT Zapytaj o szkolenie

Agile Force sp. z o. o.

ul. Horbaczewskiego 24, 54-130 Wrocław

hello@agileforce.pl

+48 791 022 741

NIP: 8943056975 | REGON: 022523330

Czy chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?: