Szukasz innowacyjnych rozwiązań? Skorzystaj z naszego doświadczenia! 

Nasze pakiety konsultacji online, to okazja, aby razem z nami pracować nad Twoją firmą, tak aby mogła osiągnąć pełny potencjał wzrostu. Chętnie wesprzemy Cię w takich obszarach jak:

  • wyznaczaniu i osiąganiu celów biznesowych,
  • szybkiemu dostarczaniu rozwiązań na rynek,
  • efektywnej współpracy pomiędzy biznesem i wykonawcami oraz usuwaniu barier organizacyjnych,
  • budowaniu postawy przywódczej i innowacyjnej kultury w firmie,
  • projektowaniu i kształtowaniu struktur organizacyjnych, dopasowanych do potrzeb klienta,
  • budowaniu efektywnych zespołów projektowych,
  • bieżącego wsparcia dla zespołów, liderów, Scrum Masterów oraz Product Ownerów.

Jak rozpocząć współpracę z nami? To proste:

Wybierz odowiedni pakiet dla Ciebie.

Oferujemy 3 pakiety konsultacji online: jednogodzinny pakiet Basic, pakiet Standard 5-godzinny oraz 10 godzin konsultacji w pakiecie Premium. Im większy pakiet zamówisz, tym godzina konsultacji będzie tańsza!

Złóż zamówienie.

Po wybraniu pakietu zostaniesz przekierowany do naszego sklepu online, gdzie możesz złożyć zamówienie. Aby otrzymać fakturę na firmę, nie zapomnij zaznaczyć pola: "Chcę podać dane dla firmy".

Umów się na pierwsze spotkanie.

Po złożeniu zamówienia wyślemy Ci fakturę oraz udostępnimy nasz kalendarz z możliwymi terminami konsultacji. Wybierz i zarezerwuj odpowiedni termin spotkania. Do spotkań używamy Google Meet - nie musisz nic instalować, wystarczy przeglądarka, kamera i mikrofon.

Formalności i kolejne kroki.

Jeśli potrzebujesz, abyśmy podpisali umowę NDA, koniecznie daj nam o tym znać przed pierwszym spotkaniem. A po wyczerpaniu Twojego pakietu godzin, jeśli będzie to jeszcze konieczne, zaproponujemy Ci możliwość jego odnowienia.

Basic

440zł / godz.

Pojedyncza godzina.

Cena: 440 zł + 23% VAT

standard

400zł / godz.

W pakiecie 5 godzin.

Cena za pakiet: 2000 zł + 23% VAT

Premium

360zł / godz.

W pakiecie 10 godzin.

Cena za pakiet: 3600 zł + 23% VAT

Bardzo często nasze konsultacje przybierają formę konkretnych usług: 

Badanie zwinności

Potrzebujesz sprawdzić, jak w Twojej organizacji działa Agile?

Czy rzeczywiście Agile przynosi realne korzyści w Twojej firmie? Jakie kroki należy podjąć, aby usprawnić wdrożenie Agile? Zwinne praktyki to nie tylko spotkania, rytuały i zasady. To przede wszystkim ludzie, którzy potrafią pracować jako Zespół, po to, aby dostarczać wartość Twojej organizacji. Zbadamy, jak to wygląda u Was, a jeśli potrzeba, zarekomendujemy działania podnoszące efektywność.

Warsztaty produktowe

Wsparcie przy budowie Product Backlogu.

Najczęstrze pytanie na naszych szkoleniach to „skąd wziąć Product Backlog”? Doskonałym na to sposobem jest warsztat Story Mappingu, który pozwala zbudować Mapę Produktu bazującą na historiach opowiadanych przez osoby zainteresowane projektem. Ta technika pozwala szybko zbudować pierwszy, działający prototyp rozwiązania. A następnie na bazie uzyskanych doświadczeń, zbudować produkt dopasowany idealnie do potrzeby biznesowej.

Warsztat dla zespołu projektowego

Warsztaty mają na celu wdrożenie praktyk, zasad i narzędzi Agile/Scrum w konkretnym projekcie. Program warsztatów jest dostosowany do potrzeb zespołu projektowego i budowany na podstawie analizy wyzwań stojących przed zespołem.

Warto, aby warsztaty zostały przeprowadzone nie tylko z zespołem wytwórczym, ale również z jego otoczeniem: interesariuszami i klientami.

Chcesz otrzymać ofertę na nasze dodatkowe usługi?