Skip to content
18 Październik
2019

Warsztaty Product Owner Wrocław

Jednodniowe intensywne szkolenie

Centrum konferencyjne, Wrocław

od 990PLN netto


CO OTRZYMASZ OD NAS na szkoleniu

 • Praktyka

  Nasze szkolenie to przede wszystkim praca na przykładach z realnych projektów. Trenerzy to wyłącznie praktycy dzielący się swoim doświadczeniem, pokazujący sprawdzone narzędzia oraz zasady ich stosowania.
 • Sprawdzona metodyka

  Stosujemy innowacyjne metody nauczania. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz się nudził, a trudne tematy przekażemy Ci w jasny i zrozumiały sposób.
 • Dbamy o Was

  Zajęcia odbywają się w komfortowym centrum konferencyjnym, zapewniamy lunch dwudaniowy, a podczas szkolenia zdrowy poczęstunek, kawę, herbatę oraz zimne napoje.
 • Wsparcie po szkoleniu

  Jako praktycy wiemy, że wdrożenie zwinnego zarządzania produktem jest trudne. Możecie więc na nas liczyć również po szkoleniu.
 • Warsztaty

  Nie będziemy wyświetlać i omawiać slajdów. No, może kilka. Ale pokażemy Ci za to jakich narzędzi używamy w naszych projektach oraz przećwiczymy ich używanie na realnych przykładach.
 • Narzędzia

  Otrzymasz od nas zestaw narzędzi, które pomogą Ci zwinnie zarządzać produktem - taki zestaw startowy dla Product Ownera. Po naszych warsztatach poradzisz sobie z wyzwaniem jakim jest pełnienie tej wymagającej roli.
 • Materiały szkoleniowe

  Wyślemy do Ciebie maila podsumowującego szkolenie, gdzie znajdziesz materiały i narzędzia prezentowane przez trenerów. Otrzymasz od nas też elegancki certyfikat ukończenia szkolenia.
 • Elastyczna cena

  Podstawowa cena za jednodniowe szkolenie wynosi 1100PLN netto (+23% VAT). Udzielamy również 10% upustu dla posiadaczy Karty Duża Rodzina oraz dla uczestników naszych szkoleń.

INFORMACJE o warsztatach

Warsztaty dla Product Ownera to jednodniowa intensywna praca na przykładach, poznanie praktycznych i sprawdzonych narzędzi oraz umiejętności niezbędnych w pracy Product Ownera. Filozofię naszego działania najlepiej ilustruje nasze motto: "Nie jesteśmy biurem podrózy. Nikogo nie wyślemy tam gdzie sami nie byliśmy". Obiecujemy więc dużo praktyki oraz dzielenia się naszym doświadczeniem z pracy Product Ownera.

Dzięki naszym warsztatom dowiesz się:
 • jak poznać otoczenie projektowe i umiejętnie zarządzać interesariuszami,
 • jak efektywnie pracować z zespołem wytwórczym,
 • jak monitorować budżet i postępy w projekcie,
 • jak stworzyć i komunikować wizję produktu,
 • jak stworzyć Backlog Productu i zarządzać wymaganiami,
 • jak planować rozwój produktu oraz jego wydania. 
Grupa docelowa

Warsztaty adresowane są dla osób, które chcą się nauczyć zwinnie zarządzać produktem; dla osób które pełnią rolę Product Ownera - lub chcą się przygotować do tej roli; dla Scrum Masterów, którzy chcą wesprzeć rolę Product Ownera lub ją wykształcić w swojej organizacji.

To nie jest szkolenie dla początkujących - wymagamy aby uczestnicy posiadali podstawowe doświadczenie i wiedzę z zakresu Agile i Scrum - co najmniej na poziomie egzaminu Professional Scrum Master I lub Professional Product Owner I. NIE wymagamy od Ciebie żadnych certyfikatów, ale program jest intensywny i nastawiony na Tych-Którzy-Lubią-Wykorzystywać-Swój-Czas-Produktywnie, więc nie będziemy wracać do podstaw - prosimy rozważ to zapisując się na warsztat!


WARSZTATY DLA PRODUCT OWNERA agenda szkolenia

Start (9:00-17:00)
Blok 1

Product Owner i jego otoczenie

[Obejrzyj film] Najważniejsze zadania Product Ownera. Sposoby jak poznać otoczenie projektowe i umiejętnie zarządzać interesariuszami.

Warsztaty jak zwinnie prowadzić projekty
Blok 2

Efektywna praca z zespołem wytwórczym

Zasypany pracą Zespół Developerski wodzony jest na pokuszenie prowizorycznych rozwiązań. Niezwykle ważne staje się zachowanie balansu pomiędzy tym, aby wytwarzać wysokiej jakości rozwiązania, a kosztem takiego rozwiązania. Opowiemy Wam, jak to robi Product Owner dbając o to, by robić tylko to, co naprawdę ważne.

Warsztaty jak odkryć wartość biznesową produktu
Blok 3

Zarządzanie wartością biznesową

Budowanie wizji produktu, czyli po co to robimy? Jak odkrywać wartość biznesową produktu i znaleźć te najbardziej wartościowe wymagania?

Warsztaty zarządzanie wymaganiami
Blok 4

Praca z wymaganiami

Tworzenie i zarządzanie Product Backlogiem. Jak chronić się przed pełzającym zakresem? Praca z Historyjkami Użytkownika (User Stories): formułowanie, dzielenie, kryteria akceptacji. Jak szybko zbudować prototyp rozwiązania?

Zwinna kontrola projeków
Blok 5

Projekt pod kontrolą

Jak zaplanować wydania? Jak szybko wycenić release? Jak monitorować projekt, jego budżet i harmonogram? Co warto mierzyć? “Dylemat Myszki Miki”, czyli jak podejmować właściwe decyzje biznesowe?

Koniec szkolenia

Koszt szkolenia

Cena zawiera: Jednodniowe szkolenie stacjonarne. Materiały poszkoleniowe: prezentacje i przydatne linki. Zestaw narzędzi, które pomogą Ci zwinnie zarządzać produktem. Wsparcie trenerów po szkoleniu. Lunch dwudaniowy oraz przerwy kawowe i przekąski.

1100 PLN + 23% VAT

RABATY: 10% zniżki dla posiadaczy Karty Duża Rodzina oraz dla uczestników naszych szkoleń.


TRENERZY prowadzący zajęcia

Nasi trenerzy to przede wszystkim praktycy. Częściej niż na sali szkoleniowej spotkasz ich biorących udział w projektach. Dzięki ich umiejętnościom przekazywania wiedzy oraz doświadczeniu w stosowaniu Scruma nauczysz się swobodnie korzystać ze zwinnych narzędzi oraz technik Scrum'owych. Przeszkoliliśmy już około 500 osób oraz nauczyliśmy skutecznie Scrum'a w takich firmach jak Alior Bank, Global Logic, Europejski Fundusz Leasingowy, Santander czy DeLaval.

Trener Agile Force Michał Dusiński

Michał Dusiński

Agile Evangelist

Z zawodu Tata :) pozostały czas od 20 lat spędził w IT. Doświadczony programista i przedsiębiorca, od zawsze zakochany (z wzajemnością) w metodykach Agile, a ostatnio w burzliwym i pełnym wątpliwości związku z Machine Learning i Sztuczną Inteligencją. Często trener, czasem Product Owner, sporo architekt i programista, wieloletni Scrum Master - zawsze Agile Evangelist. Mentor Google. Pasjonat innowacyjnej edukacji. Jak mocno by nie wierzył w technologię, to zawsze bardziej wierzy w ludzi.

Trener Agile Force Tomasz Borowiec

Tomasz Borowiec

Expert ds Wytwarzania Oprogramowania

Zafascynowany technologią, projekty IT to jego codzienność od prawie 20 lat. Czasami korzystasz z oprogramowania, które stworzył: rejestrując spółkę przez internet, pobierając zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego, czy też zakładając konto w szwajcarskim banku. Jest przede wszystkim programistą, ale również przedsiębiorcą oraz trenerem. Poprzez szkolenia pomaga Zespołom pracować skutecznie i twórczo - bo o tym jest Scrum. Można go spotkać w kampusie Googla, gdzie pomaga startupom jako Google Mentor. Twórca gry symulacyjnej Scrum Droid - skutecznie uczącej Scruma, która otrzymała nagrodę od Project Management Institute. Współzałożyciel firm technologicznych: Cohesiva, Agile Force oraz Delta Unit.


OPINIE od uczestników

Dzięki ogromnemu doświadczeniu trenerów, ich zapałowi i charyzmie, usystematyzowałem wiedzę na temat Scruma, a przede wszystkim nabrałem mocnego przekonania o jego skuteczności.


Maciej, uczestnik szkolenia

Michale, jeszcze raz dziękuje za szkolenie, które tak dobrze poprowadziłeś, a przede wszystkim za wszystkie przykłady i rady, których nam udzieliłeś.


Jakub, Uczestnik szkolenia

Przed szkoleniem znałem już Scruma wdrażałem go w firmie w różnych projektach organizacji i niestety z różnym skutkiem. Przed szkoleniem miałem zamiar zmienić organizację na inną, po szkoleniu wręcz przeciwnie.


Przemysław, uczestnik szkolenia

Rzetelność oraz profesjonalizm przeprowadzonej usługi w pełni zasługują na udzielenie firmie Agile Force najwyższych rekomendacji.


Paweł, Dyrektor w firmie informatycznej

Bardzo istotnym elementem szkolenia były ćwiczenia warsztatowe, które pozwoliły nam sprawdzić jak działa Zespół Scrumowy, jakie napotyka problemy i jak sobie z nimi radzić, tak by na końcu zrealizować postawiony cel.


Justyna, Uczestnik szkolenia

Dużą wartością było to, że prowadzący na co dzień kieruje dużą firmą informatyczną, zatem na większość pytań odpowiedzią był przykład z praktyki, a nie tylko teoretyczna formułka.


Magda, Uczestnik szkolenia

Szkolenie było okazją do wciągnięcia uczestników do działania, tak aby nie tylko teoretycznie, lecz również praktycznie poznali Scrum’a. Interaktywna metoda szkolenia spowodowała duże zaciekawienie i chłonięcie treści przez uczestników.


Witold, Dyrektor w firmie informatycznej

Dużą wartością szkolenia było dzielenie się doświadczeniem z projektów przez trenerów. Zwłaszcza jeśli chodzi o trudności i sposoby ich pokonania.


Katarzyna, Uczestnik szkolenia

Szkolenie polecam wszystkim, którzy chcą być skuteczni w pracy zespołowej.


Ewa, Uczestnik szkolenia

Zdecydowanie polecam ten warsztat wszystkim, którzy chcą skutecznie wdrożyć Scrum’a w swojej organizacji.


Patrycja, Uczestnik szkolenia

Agile Force przeprowadziło szkolenie dla top managementu, z udziałem dwóch członków Zarządu oraz dyrektorów kluczowych departamentów. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli bardzo zadowoleni.


Mariusz, Dyrektor w instytucji finansowej


GALERIA zdjęć z naszych szkoleń

Sala szkoleniowa

Szkolenia odbywają się w centrum konferencyjno-szkoleniowym WenderEDU Business Center przy ul. Św. Józefa 1/3 we Wrocławiu w godzinach 9:00-17:00. Jeśli potrzebujesz noclegu zapraszamy do hotelu, który znajduje się przy salach szkoleniowych: rezerwacji możesz dokonać pod tym linkiem.PYTANIA i odpowiedzi

Jeżeli kupujesz na firmę to fakturę VAT wyślemy do Ciebie zaraz po zaksięgowaniu płatności. Jeśli kupujesz jako osoba prywatna, to fakturę dostaniesz tylko wtedy, gdy zaznaczysz opcję 'Chcę otrzymać fakturę VAT' podczas składania zamówienia.
Jeśli potrzebujesz proformy, to na stronie zamówienia zaznacz opcję "Przelew bankowy", a w uwagach do zamówienia napisz "Proszę o wystawienie fakury proforma". W przypadku, gdy to Twój pracodawca będzie płacił za Twoje szkolenie - wybierz również opcję "Kupuję jako Firma" i wprowadź dane swojego pracodawcy. Dokument płatności otrzymasz od nas na podanego w zamówieniu maila.
W cenie szkolenia zawarte jest: jednodniowe szkolenie stacjonarne, lunch dwudaniowy oraz przerwy kawowe i przekąski, wsparcie trenerów po szkoleniu.
Nie jest to konieczne, ale wymagamy aby uczestnicy posiadali podstawowe doświadczenie i wiedzę z zakresu Agile i Scrum - co najmniej na poziomie egzaminu Professional Scrum Master I lub Professional Product Owner I. NIE wymagamy od Ciebie żadnych certyfikatów, ale program jest intensywny i nastawiony na Tych-Którzy-Lubią-Wykorzystywać-Swój-Czas-Produktywnie, więc nie będziemy wracać do podstaw - prosimy rozważ to zapisując się na warsztat!
Tak, prosimy o kontakt na adres hello@agileforce.pl i przesłanie nam numeru artykułu, na podstawie której są Państwo zwolnieni z VAT, wraz z danymi do faktury.
Prosimy o jak najszybszy kontakt z nami: bezpłatnie przeniesiemy rezerwację na następny termin.
Oczywiście, nie zapomnij tylko nas o tym poinformować odpowiednio wcześniej, abyśmy mogli zaktualizować listę uczestników.
Uczestnicy naszych szkoleń oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymają od nas 10% zniżki na to szkolenie (zniżki się nie sumują). Prosimy o przeslanie na maila hello@agileforce.pl swojego numeru KDR lub terminu szkolenia w którym brałeś udział - wygenerujemy wtedy dla Ciebie kod rabatowy.
Oczywiście. W tym celu uruchomiliśmy grupę na facebooku dla uczestników naszych szkoleń. Jest to miejsce, gdzie można otrzymać wsparcie bezpośrednio od nas jak i innych osób, które brały udział w naszych szkoleniach. Do grupy można dołączyć pod tym linkiem.
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz do nas na adres hello@agileforce.pl.

KONTAKT Zapytaj o szkolenie

Agile Force sp. z o. o.

ul. Podwale 7, 50-043 Wrocław

hello@agileforce.pl

+48 791 022 741

NIP: 8943056975 | REGON: 022523330

Czy chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?: