Skip to content
Brak miejsc
Styczeń

Scrum Master Wrocław

Dwudniowe intensywne szkolenie z warsztatami

Centrum konferencyjne, Wrocław

od PLN netto


CO OTRZYMASZ OD NAS na szkoleniu

 • Certyfikat

  Nasze szkolenie to pełne przygotowanie do egzaminu Professional Scrum Master I z organizacji Scrum.org, po którym otrzymasz upragniony certyfikat.
 • Sprawdzona metodyka

  Stosujemy innowacyjne metody nauczania. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz się nudził, a trudne tematy przekażemy Ci w jasny i zrozumiały sposób.
 • Małe grupy szkoleniowe

  Dbamy o was: szkolenie jest prowadzone przez 2 trenerów i odbywa się w komfortowym centrum konferencyjnym. Zapewniamy lunch dwudaniowy, a podczas zajęć zdrowy poczęstunek, kawę, herbatę oraz zimne napoje.
 • Wsparcie po szkoleniu

  Jako praktycy wiemy, że Scrum jest łatwy do zrozumienia oraz trudny do opanowania. Możecie więc na nas liczyć również po szkoleniu.
 • Praktyka

  Prowadzący to przede wszystkim praktycy, którzy dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu Scruma. Tego nie dowiesz się z książek.
 • Warsztaty

  Autorskie warsztaty podczas których praktycznie zastosujesz poznane techniki oraz nauczysz się radzić sobie z najczęstszymi problemami w projektach.
 • Materiały szkoleniowe

  Każdy uczestnik otrzyma od nas karty do planning pokera oraz Przewodnik po Scrumie. Wyślemy do Ciebie też maila podsumowującego szkolenie, gdzie znajdziesz materiały prezentowane przez trenerów.
 • Elastyczna cena

  Podstawowa cena za dwudniowe szkolenie wynosi PLN. Dla posiadaczy Karty Duża Rodzina udzielamy 10% upustu. Jeśli chcesz przystąpić do egzaminu PSM I to do ceny należy doliczyć kwotę 150 USD za certyfikację w Scrum.org.

OPINIE od uczestników

Dzięki ogromnemu doświadczeniu trenerów, ich zapałowi i charyzmie, usystematyzowałem wiedzę na temat Scruma, a przede wszystkim nabrałem mocnego przekonania o jego skuteczności.


Maciej, uczestnik szkolenia

Michale, jeszcze raz dziękuje za szkolenie, które tak dobrze poprowadziłeś, a przede wszystkim za wszystkie przykłady i rady, których nam udzieliłeś.


Jakub, Uczestnik szkolenia

Przed szkoleniem znałem już Scruma wdrażałem go w firmie w różnych projektach organizacji i niestety z różnym skutkiem. Przed szkoleniem miałem zamiar zmienić organizację na inną, po szkoleniu wręcz przeciwnie.


Przemysław, uczestnik szkolenia

Rzetelność oraz profesjonalizm przeprowadzonej usługi w pełni zasługują na udzielenie firmie Agile Force najwyższych rekomendacji.


Paweł, Dyrektor w firmie informatycznej

Bardzo istotnym elementem szkolenia były ćwiczenia warsztatowe, które pozwoliły nam sprawdzić jak działa Zespół Scrumowy, jakie napotyka problemy i jak sobie z nimi radzić, tak by na końcu zrealizować postawiony cel.


Justyna, Uczestnik szkolenia

Dużą wartością było to, że prowadzący na co dzień kieruje dużą firmą informatyczną, zatem na większość pytań odpowiedzią był przykład z praktyki, a nie tylko teoretyczna formułka.


Magda, Uczestnik szkolenia

Szkolenie było okazją do wciągnięcia uczestników do działania, tak aby nie tylko teoretycznie, lecz również praktycznie poznali Scrum’a. Interaktywna metoda szkolenia spowodowała duże zaciekawienie i chłonięcie treści przez uczestników.


Witold, Dyrektor w firmie informatycznej

Dużą wartością szkolenia było dzielenie się doświadczeniem z projektów przez trenerów. Zwłaszcza jeśli chodzi o trudności i sposoby ich pokonania.


Katarzyna, Uczestnik szkolenia

Szkolenie polecam wszystkim, którzy chcą być skuteczni w pracy zespołowej.


Ewa, Uczestnik szkolenia

Zdecydowanie polecam ten warsztat wszystkim, którzy chcą skutecznie wdrożyć Scrum’a w swojej organizacji.


Patrycja, Uczestnik szkolenia

Agile Force przeprowadziło szkolenie dla top managementu, z udziałem dwóch członków Zarządu oraz dyrektorów kluczowych departamentów. Wszyscy uczestnicy szkolenia byli bardzo zadowoleni.


Mariusz, Dyrektor w instytucji finansowej


INFORMACJE o szkoleniu

Scrum w praktyce to dwa dni pracy na przykładach z realnych projektów, warsztaty oraz symulacja projektu scrumowego, nagrodzona przez Project Management Institute. To wyłącznie praktycy dzielący się swoim doświadczeniem, pokazujący zaskakujące oblicze skutecznego Scruma. Bo Scrum jest jak noworoczne postanowienia - łatwy do zrozumienia, trudny do wprowadzenia.

Czego możesz się spodziewać na naszym szkoleniu
 • dowiesz się od czego zacząć, aby wdrożyć Scrum'a,
 • nauczymy cię Scruma i pragmatycznego podejścia do jego zasad,
 • sprawdzisz w działaniu najistotniejsze elementy Scruma,
 • odkryjesz jak działają Zespoły oparte na wartościach,
 • dostaniesz solidną porcje wiedzy potrzebną do zdania egzaminu Professional Scrum Master I,
 • zobaczysz, jak można uwolnić kreatywność i ponadprzeciętną wydajność w Zespole,
 • zrozumiesz w jaki sposób możesz pracować lepiej. 
Grupa docelowa

Szkolenie adresowane jest do Scrum Masterów oraz osób, które chcą stać się Scrum Masterami, do członków zespołów wytwórczych (programistów, testerów, analityków) oraz wszystkich osób zainteresowanych praktycznym stosowaniem Scruma.


NAJBLIŻSZE szkolenia

Ostatnie miejsca
10-11 Kwiecień
2019

SCRUM MASTER

Wrocław

Rezerwuj
5-6 Czerwiec
2019

SCRUM MASTER

Wrocław

Rezerwuj
18-19 Wrzesień
2019

SCRUM MASTER

Wrocław

Rezerwuj
6-7 Listopad
2019

SCRUM MASTER

Wrocław

Rezerwuj

TRENERZY prowadzący zajęcia

Nasi trenerzy to przede wszystkim praktycy. Częściej niż na sali szkoleniowej spotkasz ich biorących udział w projektach. Dzięki ich umiejętnościom przekazywania wiedzy oraz doświadczeniu w stosowaniu Scruma nauczysz się swobodnie korzystać ze zwinnych narzędzi oraz technik Scrum'owych. Przeszkoliliśmy już około 500 osób oraz nauczyliśmy skutecznie Scrum'a w takich firmach jak Alior Bank, Global Logic, Europejski Fundusz Leasingowy, Santander Bank czy DeLaval.

Trener Agile Force Michał Dusiński

Michał Dusiński

Agile Evangelist

Z zawodu Tata :) pozostały czas od 20 lat spędził w IT. Doświadczony programista i przedsiębiorca, od zawsze zakochany (z wzajemnością) w metodykach Agile, a ostatnio w burzliwym i pełnym wątpliwości związku z Machine Learning i Sztuczną Inteligencją. Często trener, czasem Product Owner, sporo architekt i programista, wieloletni Scrum Master - zawsze Agile Evangelist. Mentor Google. Pasjonat innowacyjnej edukacji. Jak mocno by nie wierzył w technologię, to zawsze bardziej wierzy w ludzi.

Trener Agile Force Tomasz Borowiec

Tomasz Borowiec

Expert ds Wytwarzania Oprogramowania

Zafascynowany technologią, projekty IT to jego codzienność od prawie 20 lat. Czasami korzystasz z oprogramowania, które stworzył: rejestrując spółkę przez internet, pobierając zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego, czy też zakładając konto w szwajcarskim banku. Jest przede wszystkim programistą, ale również przedsiębiorcą oraz trenerem. Poprzez szkolenia pomaga Zespołom pracować skutecznie i twórczo - bo o tym jest Scrum. Można go spotkać w kampusie Googla, gdzie pomaga startupom jako Google Mentor. Twórca gry symulacyjnej Scrum Droid - skutecznie uczącej Scruma, która otrzymała nagrodę od Project Management Institute. Współzałożyciel firm technologicznych: Cohesiva, Agile Force oraz Delta Unit.


GALERIA zdjęć z naszych szkoleń


PYTANIA i odpowiedzi

Kiedy otrzymam informację o miejscu szkolenia?
Zależy nam aby wszystkie szkolenia odbywały się w komfortowych warunkach jak najbardziej dopasowanych do konkretnego szkolenia, dlatego o miejscu szkolenia poinformujemy was na tydzień przed terminem szkolenia, gdy będziemy już znali ostateczną liczbę uczestników.
Czy do szkolenia trzeba się przygotować?
Nie jest to konieczne, ale zalecane przez nas. Na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia trener prowadzący szkolenie wyśle do was maila z niezbędnymi infomacjami.
Czy otrzymam od was fakturę?
Fakturę VAT wyślemy do Ciebie zaraz po szkoleniu. Jeśli potrzebujesz jej wcześniej, prosimy o kontakt - wtedy wyślemy ją do Ciebie po zaksięgowaniu płatności.
Czy mogę liczyć na zniżkę?
Każdy posiadacz Karty Dużej Rodziny otrzyma od nas 10% zniżki na każde nasze szkolenie. Zniżka nie dotyczy opłaty za egzamin w organizacji scrum.org.
Czy mogę oddać swoje miejsce innej osobie?
Oczywiście, nie zapomnij tylko nas o tym poinformować odpowiednio wcześniej, abyśmy mogli zaktualizować listę uczestników.
Czy po szkoleniu otrzymam certyfikat?
Tak, na koniec szkolenia każdy uczestnik otrzymuje od nas certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Jest też możliwość przystąpienia do certyfikacji Professional Scrum Master I z organizacji scrum.org.
Jak zdobyć certyfikat Professional Scrum Master I?
Certyfikat Professional Scrum Master I otrzymuje się po zdaniu egzaminu na stronie scrum.org. Egzamin kosztuje 150 USD. Aby zdać test należy odpowiedzień poprawnie na conajmniej 68 z 80 pytań. Egzamin trwa 60 minut. Certyfikat ważny jest bezterminowo, a nasze szkolenie w pełni przygotowuje do tego testu. Przed przystąpieniem do egzaminu proponujemy przeczytać nasz post na blogu, który znajdziecie pod tym linkiem.
Czy jesteście akredytowanymi trenerami w Scrum.org lub Scrum Alliance?
Nie - koszty akredytacji w tych organizacjach są duże i wpłynęłoby to znacząco na cenę naszego szkolenia.
Czy mogę liczyć na wasze wsparcie po szkoleniu?
Oczywiście. W tym celu uruchomiliśmy grupę na facebooku dla uczestników naszych szkoleń. Jest to miejsce, gdzie można otrzymać wsparcie bezpośrednio od nas jak i innych osób, które brały udział w naszych szkoleniach. Do grupy można dołączyć pod tym linkiem.
Z kim mogę się skontaktować w przypadku pytań?
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napisz do nas na adres hello@agileforce.pl.

KONTAKT Zapytaj o szkolenie

Agile Force sp. z o. o.

ul. Podwale 7, 50-043 Wrocław

hello@agileforce.pl

+48 791 022 741

NIP: 8943056975 | REGON: 022523330

Czy chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?: