Skip to content

NAJBLIŻSZE szkolenia Scrum Master Praktycznie

9-10 Wrzesień
2020

Szkolenie Scrum Master Wrocław

Dwudniowe intensywne szkolenie z warsztatami

WenderEDU Business Center, ul. Św. Józefa 1/3, Wrocław

od 1674.00 zł netto / 2059.02 zł z VAT

23-24 Wrzesień
2020

Szkolenie Scrum Master Gdańsk

Dwudniowe intensywne szkolenie z warsztatami

So Stay Hotel City & Business, Kartuska 18, Gdańsk

od 1674.00 zł netto / 2059.02 zł z VAT

4-5 Listopad
2020

Szkolenie Scrum Master Wrocław

Dwudniowe intensywne szkolenie z warsztatami

WenderEDU Business Center, ul. Św. Józefa 1/3, Wrocław

od 1674.00 zł netto / 2059.02 zł z VAT

9-10 Grudzień
2020

Szkolenie Scrum Master Wrocław

Dwudniowe intensywne szkolenie z warsztatami

WenderEDU Business Center, ul. Św. Józefa 1/3, Wrocław

od 1674.00 zł netto / 2059.02 zł z VAT


INFORMACJE o szkoleniu

Scrum Master w Praktyce to dwa dni pracy na przykładach z realnych projektów, warsztaty oraz symulacja projektu scrumowego, nagrodzona przez Project Management Institute. To wyłącznie praktycy dzielący się swoim doświadczeniem, pokazujący zaskakujące oblicze skutecznego Scruma. Bo Scrum jest jak noworoczne postanowienia - łatwy do zrozumienia, trudny do wprowadzenia.

Czego możesz się spodziewać na naszym szkoleniu
 • dowiesz się od czego zacząć, aby wdrożyć Scrum'a,
 • nauczymy cię Scruma i pragmatycznego podejścia do jego zasad,
 • sprawdzisz w działaniu najistotniejsze elementy Scruma,
 • odkryjesz jak działają Zespoły oparte na wartościach,
 • dostaniesz solidną porcje wiedzy potrzebną do zdania egzaminu Professional Scrum Master I,
 • zobaczysz, jak można uwolnić kreatywność i ponadprzeciętną wydajność w Zespole,
 • zrozumiesz w jaki sposób możesz pracować lepiej. 

Nasze szkolenia Scrum odbywają się w następujących miastach: Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław. Jeśli chcesz, aby odbyły się również u Ciebie w firmie - zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy szkolenie Agile dopasowane do Twojej organizacji.


DLA KOGO jest to szkolenie?

Szkolenie adresowane jest do Scrum Masterów oraz do tych, którzy chcą stać się Scrum Masterami, oraz do wszystkich zainteresowanych praktycznym stosowaniem Agile'a i Scruma. Program szkolenia jest zwłaszcza przydatny osobom zaangażowanym w transformacje Agile: m.in. kierownikom projektów, analitykom biznesowym, menadżerom, marketingowcom, właścicielom firm, oraz oczywiście dla członków zespołów wytwórczych i początkujących Product Ownerów (tych bardziej zaawansowanych zapraszamy na Warsztaty dla Product Ownera).

To nie jest warsztat tylko dla osób z IT. Uczestnicy szkolenia to również ludzie z takich branż jak: produkcja przemysłowa, elektronika, marketing, budownictwo, finanse. Za każdym razem dostosujemy formę i język przekazu do grupy szkoleniowej.

Beata, Scrum Master

“Szkolenie pełne przykładów z życia, pozwalające doświadczyć i zrozumieć zwinność. Przed szkoleniem obawiałam się, że wybierając praktyków a nie teoretyków będę miała problemy z egzaminem, ale nie miałam :) Polecam wszystkim :)”

Jakub, Specjalista IT

“Bardzo wartościowe szkolenie Scrum Master. Konkretne informacje i wiedza na przykładach z żywych organizacji i faktycznych doświadczeń specjalistów oraz świetne warsztaty praktyczne pomogły mi zrozumieć i poczuć na czym polega Scrum.”

Adam, Inżynier Produktu

“Chciałem podziękować ponownie za szkolenie i pochwalić się, że udało się przejść pozytywnie przez egzamin. W dużej mierze dzięki szkoleniu. Oczywiście przygotowanie samodzielne i lektura Scrum Guide była niezbędna, jednak w trakcie egzaminu widziałem, że większość wykorzystanej wiedzy pochodzi ze szkolenia.”

Więcej opinii o naszych szkoleniach znajdziesz tutaj i tutaj.


CO OTRZYMASZ OD NAS na szkoleniu

 • Certyfikat

  Nasze szkolenie to pełne przygotowanie do egzaminu Professional Scrum Master I z organizacji Scrum.org, po którym otrzymasz upragniony certyfikat.
 • Sprawdzona metodyka

  Stosujemy innowacyjne metody nauczania. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz się nudził, a trudne tematy przekażemy Ci w jasny i zrozumiały sposób.
 • Małe grupy szkoleniowe

  Dbamy o was: szkolenie jest prowadzone przez 2 trenerów i odbywa się w komfortowym centrum konferencyjnym. Zapewniamy lunch dwudaniowy, a podczas zajęć zdrowy poczęstunek, kawę, herbatę oraz zimne napoje.
 • Wsparcie po szkoleniu

  Jako praktycy wiemy, że Scrum jest łatwy do zrozumienia oraz trudny do opanowania. Możecie więc na nas liczyć również po szkoleniu.
 • Praktyka

  Prowadzący to przede wszystkim praktycy, którzy dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu Scruma. Tego nie dowiesz się z książek.
 • Symulacja oraz warsztaty

  Autorskia symulacja podczas których praktycznie zastosujesz poznane techniki oraz nauczysz się radzić sobie z najczęstszymi problemami w projektach.
 • Materiały szkoleniowe

  Każdy uczestnik otrzyma od nas karty do planning pokera oraz Przewodnik po Scrumie. Wyślemy do Ciebie też maila podsumowującego szkolenie, gdzie znajdziesz materiały prezentowane przez trenerów.
 • Elastyczna cena

  Nasze szkolenie możesz kupić razem z voucherem egazminacyjnym PSM I lub bez niego i ewentualnie nabyć voucher później we własnym zakresie jeśli chcesz przystąpić do certyfikatu Professional Scrum Master I w Scrum.org.

TRENERZY prowadzący zajęcia

Nasi trenerzy to przede wszystkim praktycy. Częściej niż na sali szkoleniowej spotkasz ich biorących udział w projektach. Dzięki ich umiejętnościom przekazywania wiedzy oraz doświadczeniu w stosowaniu Scruma nauczysz się swobodnie korzystać ze zwinnych narzędzi, oraz technik Scrum'owych. Przeszkoliliśmy już około 500 osób oraz nauczyliśmy skutecznie Scrum'a w takich firmach jak Alior Bank, Global Logic, Europejski Fundusz Leasingowy, Santander Bank czy DeLaval.

Trener Agile Force Michał Dusiński

Michał Dusiński

Agile Evangelist

Z zawodu Tata :) pozostały czas od 20 lat spędził w IT. Doświadczony programista i przedsiębiorca, od zawsze zakochany (z wzajemnością) w metodykach Agile, a ostatnio w burzliwym i pełnym wątpliwości związku z Machine Learning i Sztuczną Inteligencją. Często trener, czasem Product Owner, sporo architekt i programista, wieloletni Scrum Master - zawsze Agile Evangelist. Mentor Google. Pasjonat innowacyjnej edukacji. Jak mocno by nie wierzył w technologię, to zawsze bardziej wierzy w ludzi.

Trener Agile Force Tomasz Borowiec

Tomasz Borowiec

Trener Agile \ Programista \ Przedsiębiorca

Projekty IT to jego codzienność od prawie 20 lat. Czasami korzystasz z oprogramowania, które stworzył: rejestrując spółkę przez internet, pobierając zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego, czy też zakładając konto w szwajcarskim banku. Poprzez szkolenia i konsultacje pomaga Zespołom pracować zwinnie. Zafascynowany Kanbanem. Twórca symulacji uczącej Scruma. Współzałożyciel firm technologicznych: Cohesiva, Agile Force oraz Delta Unit. Autor i wydawca kursów on-line.

GALERIA zdjęć z naszych szkoleń


KONTAKT Zapytaj o szkolenie

Agile Force sp. z o. o.

ul. Horbaczewskiego 24, 54-130 Wrocław

hello@agileforce.pl

+48 791 022 741

NIP: 8943056975 | REGON: 022523330

Czy chcesz, żebyśmy do Ciebie oddzwonili?: