Poznaj zespół,który wprowadzi Cię w praktykę Agile i Scrum.

espół Agile Force: Michał i Tomek

Kto za tym stoi?

Michał i Tomek! 

A wszystko zaczęło się od wdrożenia Agile i Scrum we własnej firmie IT. Szkoliliśmy naszą 70-osobową załogę, a potem naszych klientów i partnerów. W końcu w 2014 roku zdecydowaliśmy się założyć spółkę Agile Force i od tego czasu pracowaliśmy już wieloma firmami. 

Agile Force jest organizacją promującą zwinne zarządzanie projektami i śmiało możemy napisać, że oferujemy swoim klientom najlepsze scrumowe szkolenia na rynku. Nagrodzeni przez PMI w 2014 roku nagrodą Continuing Professional Education Product of the Year Award za grę szkoleniową Scrum Droid, dostarczamy najlepsze know-how w wyjątkowy sposób. 

Pomagamy naszym klientom wprowadzić Scruma w projektach, przygotować zespoły do pracy w środowisku Agile i weryfikować jakość procesu Scrumowego w zwinnych projektach i organizacjach. 

W 2020 naszą zwinną praktyką podzieliliśmy się z większą publicznością. Napisaliśmy książkę, która trafiła na listę bestsellerów wydawnictwa Helion.

Ale na co dzień pracujemy jako Scrum Masterzy, Product Ownerzy i uczestniczymy w zwinnych projektach, więc warsztaty przez nas prowadzone są oparte wyłącznie na praktyce i doświadczeniu w projektach małych i bardzo dużych. 

espół Agile Force: Michał i Tomek

Przez lata zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów i doświadczeniami z nich dzielimy się z uczestnikami naszych szkoleń, czego wyrazem jest również zaufanie Google, który zaprosił naszych trenerów jako mentorów do międzynarodowych programów startupowych.

Tworzymy firmę wyspecjalizowaną w szkoleniach z metodyk zwinnych: uczymy tego, co sami stosujemy na co dzień w naszej pracy zawodowej. Istotne jest dla nas również to, aby dzieląc się doświadczeniem przekazywać wiedzę w sposób profesjonalny: w 2015 ukończyliśmy prestiżową Szkołę Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu. 

Founder / Agile Evangelist
Michał Dusiński

Z zawodu Tata 🙂 pozostały czas od 20 lat spędził w IT. Doświadczony programista i przedsiębiorca, od zawsze zakochany (z wzajemnością) w metodykach Agile, a ostatnio w burzliwym i pełnym wątpliwości związku z Machine Learning i Sztuczną Inteligencją. Często trener, czasem Product Owner, sporo architekt i programista, wieloletni Scrum Master – zawsze Agile Evangelist. Mentor Google. Pasjonat innowacyjnej edukacji. Jak mocno by nie wierzył w technologię, to zawsze bardziej wierzy w ludzi.

Founder / Trener Agile
Tomasz Borowiec

Projekty IT to jego codzienność od prawie 20 lat. Czasami korzystasz z oprogramowania, które stworzył: rejestrując spółkę przez internet, pobierając zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego, czy też zakładając konto w szwajcarskim banku. Poprzez szkolenia i konsultacje pomaga Zespołom pracować zwinnie. Zafascynowany Kanbanem. Twórca symulacji uczącej Scruma. Współzałożyciel firm technologicznych: Cohesiva, Agile Force oraz Delta Unit.