Szkolenie Product Owner w praktyce Wrocław

szkolenie product owner praktycznie
Najbliższe szkolenie:

BRAK TERMINÓW

1480,00 zł netto / 1820,40 zł z VAT

Niska: zostały już ostatnie miejsca na to szkolenie.

Dostępność miejsc:
0%

Średnia: zostało już mniej niż połowa miejsc na to szkolenie.

Dostępność miejsc:
0%

Wysoka: więcej niż połowa miejsc jest jeszcze dostępna.

Dostępność miejsc:
0%

Jednodniowe intensywne warsztaty

>> Sprawdź terminy

Szukasz szkolenia dla zespołu?

Zapoznaj się z naszymi dedykowanymi warsztatami zaprojektowanymi indywidualnie do Waszych potrzeb.

>> Więcej o naszych warsztatach dedykowanych

Informacje o szkoleniu

Warsztaty dla Product Ownera to jednodniowa intensywna praca na przykładach, poznanie praktycznych i sprawdzonych narzędzi oraz umiejętności niezbędnych w pracy Product Ownera. Filozofię naszego działania najlepiej ilustruje nasze motto: „Nie jesteśmy biurem podróży. Nikogo nie wyślemy tam, gdzie sami nie byliśmy”. Obiecujemy więc dużo praktyki oraz dzielenia się naszym doświadczeniem z pracy Product Ownera.

Co otrzymasz od nas?

👉 Praktyka

Nasze szkolenie to przede wszystkim praca na przykładach z realnych projektów. Trenerzy to wyłącznie praktycy dzielący się swoim doświadczeniem, pokazujący sprawdzone narzędzia oraz zasady ich stosowania.

👉 Sprawdzona metodyka

Stosujemy innowacyjne metody nauczania. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz się nudził, a trudne tematy przekażemy Ci w jasny i zrozumiały sposób.

👉 Dbamy o Was

Zajęcia odbywają się w komfortowym centrum konferencyjnym, zapewniamy lunch dwudaniowy, a podczas szkolenia zdrowy poczęstunek, kawę, herbatę oraz zimne napoje.

👉 Wsparcie po szkoleniu

Jako praktycy wiemy, że wdrożenie zwinnego zarządzania produktem jest trudne. Możecie więc na nas liczyć również po szkoleniu.

👉 Warsztaty

Nie będziemy wyświetlać i omawiać slajdów. No, może kilka. Ale pokażemy Ci, za jakich to narzędzi używamy w naszych projektach oraz przećwiczymy ich używanie na realnych przykładach.

👉 Narzędzia

Otrzymasz od nas zestaw narzędzi, które pomogą Ci zwinnie zarządzać produktem – taki zestaw startowy dla Product Ownera. Po naszych warsztatach poradzisz sobie z wyzwaniem, jakim jest pełnienie tej wymagającej roli.

👉 Materiały szkoleniowe

Wyślemy do Ciebie maila podsumowującego szkolenie, gdzie znajdziesz materiały i narzędzia prezentowane przez trenerów. Otrzymasz od nas też elegancki certyfikat ukończenia szkolenia.

Dla kogo jest to szkolenie?

Warsztaty adresowane są dla osób, które chcą się nauczyć zwinnie zarządzać produktem; dla osób, które pełnią funkcję Product Ownera – lub chcą się przygotować do tej roli; dla Scrum Masterów, którzy chcą wesprzeć rolę Product Ownera lub ją wykształcić w swojej organizacji. To jest warsztat dla wszystkich, nie tylko dla osób z IT. Uczestnicy szkolenia to również ludzie z takich branż jak: produkcja przemysłowa, elektronika, marketing, budownictwo, finanse. Za każdym razem dostosujemy formę i język przekazu do grupy szkoleniowej.

To nie jest szkolenie dla zupełnie zielonych – dobrze, aby uczestnicy mieli podstawową wiedzę o Agile i Scrum, ale nie wymagamy od Ciebie żadnych certyfikatów. Program warsztatów jest intensywny, więc nie będziemy za często wracać do podstaw, chociaż przewidujemy moduł „Scrum w pigułce”. Jeśli szukasz szkolenia zupełnie od podstaw, to zapraszamy na szkolenie Scrum Master Praktycznie (nie tylko dla Scrum Masterów).

Czego możesz spodziewać się po naszym szkoleniu?

👉 jak poznać otoczenie projektowe i umiejętnie zarządzać interesariuszami,

👉 jak efektywnie pracować z zespołem wytwórczym,

👉 jak monitorować budżet i postępy w projekcie,

👉 jak stworzyć i komunikować wizję i cel produktu,

👉 jak stworzyć Product Backlog i zarządzać wymaganiami,

👉 jak planować rozwój produktu oraz jego wydania.

Agenda szkolenia

Szkolenia odbywają się w centrum konferencyjno-szkoleniowym WenderEDU Business Center przy ul. Św. Józefa 1/3 we Wrocławiu w godzinach 9:02-17:02. Jeśli potrzebujesz noclegu, zapraszamy do hotelu, który znajduje się przy salach szkoleniowych: rezerwacji możesz dokonać pod tym linkiem.

START: godz. 9:02
Startujemy 💪
Kilka słów o tym jak będziemy pracować.
START: godz. 9:02
Blok 1
Product Owner i jego otoczenie
Najważniejsze zadania Product Ownera. Sposoby jak poznać otoczenie projektowe i umiejętnie zarządzać interesariuszami.
Blok 1
Blok 2
Efektywna praca z zespołem wytwórczym
Zasypany pracą Zespół Developerski wodzony jest na pokuszenie prowizorycznych rozwiązań. Niezwykle ważne staje się zachowanie balansu pomiędzy tym, aby wytwarzać wysokiej jakości rozwiązania, a kosztem takiego rozwiązania. Opowiemy Wam, jak to robi Product Owner, dbając o to, by robić tylko to, co naprawdę ważne.
Blok 2
Blok 3
Zarządzanie wartością biznesową
Budowanie wizji produktu, czyli po co to robimy? Jak odkrywać wartość biznesową produktu i znaleźć te najbardziej wartościowe wymagania?
Blok 3
Blok 4
Praca z wymaganiami
Tworzenie i zarządzanie Product Backlogiem. Jak chronić się przed pełzającym zakresem? Praca z Historyjkami Użytkownika (User Stories): formułowanie, dzielenie, kryteria akceptacji. Jak szybko zbudować prototyp rozwiązania?
Blok 4
Blok 5
Projekt pod kontrolą
Jak zaplanować wydania? Jak szybko wycenić release? Jak monitorować projekt, jego budżet i harmonogram? Co warto mierzyć? “Dylemat Myszki Miki”, czyli jak podejmować właściwe decyzje biznesowe?
Blok 5
godz. 17:02
Zakończenie warsztatów
godz. 17:02
Founder / Agile Evangelist
Michał Dusiński

Z zawodu Tata 🙂 pozostały czas od 20 lat spędził w IT. Doświadczony programista i przedsiębiorca, od zawsze zakochany (z wzajemnością) w metodykach Agile, a ostatnio w burzliwym i pełnym wątpliwości związku z Machine Learning i Sztuczną Inteligencją. Często trener, czasem Product Owner, sporo architekt i programista, wieloletni Scrum Master – zawsze Agile Evangelist. Mentor Google. Pasjonat innowacyjnej edukacji. Jak mocno by nie wierzył w technologię, to zawsze bardziej wierzy w ludzi.

Founder / Trener Agile
Tomasz Borowiec

Projekty IT to jego codzienność od prawie 20 lat. Czasami korzystasz z oprogramowania, które stworzył: rejestrując spółkę przez internet, pobierając zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego, czy też zakładając konto w szwajcarskim banku. Poprzez szkolenia i konsultacje pomaga Zespołom pracować zwinnie. Zafascynowany Kanbanem. Twórca symulacji uczącej Scruma. Współzałożyciel firm technologicznych: Cohesiva, Agile Force oraz Delta Unit.

Najbliższe terminy

21-23 Wrzesień

Scrum Master w praktyce online

1790,00zł netto

2201,70 zł z VAT

Trzydniowe interaktywne warsztaty z trenerami

26-28 Październik

Scrum Master w praktyce online

1790,00zł netto

2201,70 zł z VAT

Trzydniowe interaktywne warsztaty z trenerami

23-25 Listopad

Scrum Master w praktyce online

1790,00zł netto

2201,70 zł z VAT

Trzydniowe interaktywne warsztaty z trenerami

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Niekoniecznie: na szkoleniu dzielimy się naszym doświadczeniem ze zwinnego budowania produktów. Program szkolenia jest, więc przydatny Scrum Masterom oraz osobom zaangażowanym w rozwój produktu w organizacji: m.in. kierownicy projektów, analitycy biznesowi, sponsorzy, menadżerowie, marketingowcy, czy osoby zarządzające portfelem produktów.

Uczestnicy szkolenia to również ludzie spoza IT, m. in. z takich branż jak: produkcja przemysłowa, elektronika, marketing, budownictwo, finanse. Za każdym razem dostosujemy formę i język przekazu do grupy szkoleniowej.

W cenie szkolenia zawarte jest: jednodniowe szkolenie stacjonarne, lunch dwudaniowy oraz przerwy na kawę i przekąski, wsparcie trenerów po szkoleniu.

Nie jest to konieczne, ale wymagamy, aby uczestnicy mieli podstawowe doświadczenie i wiedzę z zakresu Agile i Scrum – co najmniej na poziomie egzaminu Professional Scrum Master I lub Professional Product Owner I. NIE wymagamy od Ciebie żadnych certyfikatów, ale program jest intensywny i nastawiony na Tych-Którzy-Lubią-Wykorzystywać-Swój-Czas-Produktywnie, więc nie będziemy wracać do podstaw – prosimy, rozważ to, zapisując się na warsztat!

Tak. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma od nas dowód zakupu w postaci faktury VAT. Jeżeli kupujesz na firmę, to nie zapomnij wprowadzić dane firmy podczas składania zamówienia.

Jeśli potrzebujesz proformy, to podczas składania zamówienia zaznacz opcję „Przelew ma podstawie faktury proforma”. W przypadku, gdy to wybierz również opcję „Kupuję jako Firma” i wprowadź dane swojego pracodawcy. Dokument płatności otrzymasz od nas na podanego w zamówieniu maila.

Tak, prosimy o kontakt na adres hello@agileforce.pl i przesłanie nam numeru artykułu, na podstawie której są Państwo zwolnieni z VAT, wraz z danymi do faktury.

Prosimy o jak najszybszy kontakt z nami: bezpłatnie przeniesiemy rezerwację na następny termin.

Oczywiście, nie zapomnij tylko nas o tym poinformować odpowiednio wcześniej, abyśmy mogli zaktualizować listę uczestników.